wtorek, 21 sierpnia 2012

WIPs - Ork Big Mek & Tau Suit

Pracuję niezbyt ciężko nad ukończeniem Big Mek'a, którego wygłosowaliście jako pierwszego pod pędzel. Niestety, Tau maluje się dużo szybciej i stąd rezultat. Ale pomaga mi to w skończeniu projektu Tau, gdzie pozostaną mi tylko dwa Devilfishe, z czego jeden jest już na warsztacie.
Wszystko to zbiegło się dość płynnie z przeciekiem (ha! kunszt literacki), że podobnież Tau ma zostać obdarzone nowym kodeksem na wiosnę 2013 (pierwszy kwartał, to w sumie nie wiosna, ale wiecie o co chodzi). Tak czy inaczej, początek będę już miał. Pozostanie zakup Battleforce'a i jazda!

I'm working not too hard on the Big Mek, that some of you voted to be painted first. Unfortunately for the ork tribes, Tau is esier to paint and thus the picture. But this helps me finish the Tau project, where only two Devilfish models will remain, one of which is already being covered in paint. All this runs smoothly together with a leakage (ha! even in English I excel at pretty semantics) from GW that Tau is to receive a new codex in first quarter of 2013. One Battleforce later I will have a pretty sizeable army.C&C?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...