poniedziałek, 22 października 2012

Blitza Bommer Konvershun (1)

W związku z nadchodzącym turniejem malarskim postanowiłem zrobić użytek ze Stormraven'a, którego miałem w kawałkach w bits boxie jeszcze chyba po pracy w Games Workshop.

I started converting a Stormraven for the local painting / modelling competition. Stormraven that has been hanging around my bits box since I worked in Games Workshop I reckon.

Photobucket

Nie był on przeze mnie malowany, więc mam wyzwanie doprowadzić go do stanu używalności. Nie pamiętam też, dlaczego jest w kawałkach (tzn był :). Dało mi to w zamian możliwość przekonwertowania go na coś orkowego.

It hasn't been painted by myself, so there's an additional challenge to make it look good. I do not remember why it is in pieces (was rather). It gave me the possibility of happily converting into something orky.

Photobucket

Decyzja padła na Blitza-Bommer. Mam już oryginalnego Dakkajet i parę duperelków mi się ostało. Tak więc przystąpiłem do dzieła. Big Shoota gdzieś musiał wylądować, a jako, że nie biorę napalonego Gretchina na pokład Dakkajet'y, będzie on tutaj pasażerem na gapę.

My decision was: Blitza-Bommer. I already got the GW Dakkjet model, unconverted and I have some bits left. So I started working. The Big Shoota gunner from the Burna-Bommer had to go somewhere. I wouldn't want a trigger happy Gretchin on a Dakkajet neither.

Photobucket

Silnik powstały z nakrętki od pasty Elmex i silników Land Speeder'a.

The engine bits were made out of Land Speeder exhausts and toothpaste caps.

Photobucket

A tak wygląda w całości na koniec dnia.

And here it is in all it's glory at the end of the day.

Photobucket

Jutro oderwanie ogona, mocowanie silników i GSowanie.
Do zobaczenia!

Tomorrow I have to rip the tale bit off, mount the engines and green stuff it a bit.
Till then!

2 komentarze:

  1. Czemu, och, czemu ja pytam się, tyle latajek w 40tce jest? Tak lubiłem ten system, a teraz obowiązkiem jest mieć latajkę w swojej armii, nie trawie tego... Mimo to conversja zapowiada się zacnie :)Wirniki silników nieźle pomyślane... zobaczymy jak będzie skończony :P to na konkurs malarski będzie? tak tylko wspomnę, że jak tak to Kryspin prosił aby nie publikować gotowych modeli aż do dnia konkursu... tak tylko przekazuje :P

    Best regards Zigu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczerze powiedziawszy to bardziej chciałem pokazać, że jest dopiero teraz zaczęty, żeby nikt mi nic tam nie zarzucił :) Ale masz rację:

    NO FURTHER UPDATES ON THIS PROJECT! :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...