sobota, 22 lutego 2014

White Dwarf - Numer 4

Witajcie!

Z okazji dwusetnego posta, wrzucam pierwszą recenzję White Dwarfa (4). Mam nadzieję zrobić z tego cotygodniowy moduł. Pałam się nadzieją, że się wam spodoba. Zapraszam do oglądania...

Since it's my 200th blog post here, I decided to celebrate with something new; a video review of White Dwarf (4). I am planning to do this as a weekly thing, so please let me know if you would like to see it in English as well. Thanks!7 komentarzy:

 1. Przebrnąłem do końca - recenzja fajna i użyteczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skoro fajna i użyteczna to dlaczego "przebrnąłeś"? :D

   Usuń
  2. kolokwializm - było naprawdę fajne. Rzeczowy kierunkowskaz na rozstaju pt "Co dalej?" z publikatorem GW.

   pozdrawiam   Usuń
  3. Dzięki!
   Już się bałem, że trzeba brnąć.

   Usuń
 2. Bardzo fajny filmik. Co prawda na obecną chwilę skończyłem z młotkami (z przyczyn różnych, pisałem o tym nawet na swoim blogu), ale nadal jednym okiem śledzę nowości, głównie modelarskie, i ów knight bardzo mi się podoba. Może nawet, w przypływie nadmiaru gotówki, zakupie go do pomalowania i postawienia na półce.
  Co do Twojego filmu, to jedna uwaga techniczna - jest zbyt duża różnica w poziomie dźwięku pomiędzy wstawkami, a Twoim głosem (podobnie jak z reklamami w stacjach tv, do czego tamte nigdy się nie przyznają). Moja propozycja - przycisz trochę muzę we wstawkach, nie będzie raziło (ani przeszkadzało innym domownikom podczas wieczornego oglądania ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak tak... też różnicę w dźwięku zauważyłem
   następnym razem się poprawię :)

   Usuń
 3. Sentinels of Terra wyszło cyfrowo w październiku, a teraz chyba ma być papier. Docelowo wszystkie suplementy tak mają wyjść, kodeks Sisterek ponoć też. ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...