poniedziałek, 7 lipca 2014

Stormclaw! - nowa podstawka / new boxset

Witajcie!

Ostatnimi dniami niewiele się działo na blogu w kontekście plotek. Raz, że miałem masę innej roboty i wszystko co do mnie dotarło, musiałbym wrzucać z opóźnieniem a dwa, że nie było nic niesamowitego. Recenzja White Dwarfa numer 23 pojawi się na dniach - paczka nie przyszła i nie miałem go w rękach!
Sezon ogórkowy rozpoczął się pełną gębą, bo i nie dostawałem tajnych info na fejsie ani na mailu - co nie zmienia faktu, że bardzo dziękuję zainteresowanym ;)

Jednakże, jak już coś trafi w moje ręce to od razu wam to przekazuję, jak i to niniejszym zaraz uczynię.

NEWS: Stormclaw będzie zestawem z Orkami i Space Wolves. To już pewnie wiecie. Ale czy wiecie, że zestaw nie będzie miał specjalnych wyprasek, tylko normalne wypraski z pudełek, przepakowane w super duże pudło? "Co w tym dziwnego? Skoro są wyprodukowane to czemu nie?" - zdajecie się pytać. Dołączmy do tego fakt, że będzie to limited run (niekoniecznie limited edition) i mamy ciekawostkę:
A co jeśli Games Workshop, ma zamiar zrobić, załóżmy na to, 50 tysięcy takich pudełek a potem, jak już się skończą, przepakować co innego w nie? Tak, aby zgrywało się z dalej postępującą kampanią Sanctus Reach itd? Moim zdaniem: bardzo prawdopodobne!

Pamiętajcie, że usłyszeliście o tym u mnie! ;)

Poniżej parę fotek nowego boxa i Red Waaagh! za pośrednictwem Lil'Loser oraz The Mexican Ork.

Welcome!

In the last few days I haven't posted much rumour related. There are two reasons for it, one of them is that all the rumours got to me late and I would have to post stuff as the last guy on the blogosphere and second is that there were nothing exciting to share. The White Dwarf issue 23 review should be up in a day or two - I didn't receive the issue until today!
It seems like the holiday season is fully on, since I didn't get any exciting leaks over the FB or email - I'm still thankful to those who kept sending them before ;)

But, as you know, if I get to know something I will share it straight away, like now:

NEWS: Stormclaw is going to be the new kit of Orks and Space Wolves. This you already know. But do you know, that the boxset will be comprised out of normal sprues, not special ones for the starter set? "What's so surprising about that? Since they got them made, why not sell them?" - I hear you ask. Well, let's mix it up with the news that it's going to be a limited run (not a limited edition) and we got ourselves a great news:
What if Games Workshop is going to change the box every time it runs out of stock (they could easily make 50k of them to sell) and keep it up to date with the campaign Sanctus Reach or something. I think it's quite probable!

Remember, you heard it here first! ;)

Below are pics of the new box and the Red Waaagh! thanks toLil'Loser and The Mexican Ork.

Stormclaw, Games, Workshop, Orks, Orki, Space, Wolves, Marines, Grot, Orderly

Stormclaw, Games, Workshop, Orks, Orki, Space, Wolves, Marines, Grot, Orderly

Stormclaw, Games, Workshop, Orks, Orki, Space, Wolves, Marines, Grot, Orderly

Stormclaw, Games, Workshop, Orks, Orki, Space, Wolves, Marines, Grot, Orderly

Stormclaw, Games, Workshop, Orks, Orki, Space, Wolves, Marines, Grot, Orderly

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...