poniedziałek, 6 lipca 2015

[PL] Podcast #1 - już jest! (KONKURS)

Witajcie!

Trochę mojej podcastowej historii...
Lata temu, prowadziłem z kilkoma znajomymi podcast. Było to dawno temu, było to w jukeju i trwało tylko rok. Niestety. Ale od tamtego czasu cały czas miałem "głód" na prowadzenie kolejnego, bycie chociaż jego częścią.

Skąd pomysł?
Na ostatnich Oldschoolowych Leśnych Manewrach w Łodzi osobiście poznałem Sapera z portalu / kanału / profilu Bastion. Też jest to osoba zajarana Warhammerem 40k, tylko z innej strony. Saper jeździ po turniejach, filmuje relacje i mecze z tak zwanych "pierwszych stołów".
Po krótkiej rozmowie na żywo i kilku wiadomościach wymienionych na fejsie padł pomysł ruszenia z podcastem.

Czym będziemy się zajmować? 
Przede wszystkim Warhammerem 40k, sceną turniejową i nowościami. Ale nie tylko. Gramy w różne gry, więc pewnie czasami wspomnimy to i owo o innych systemach (w tym odcinku rozmawiamy o Age of Sigmar).

Jak często będzie pojawiał się odcinek?
To zależy od ilości materiału. Nie chciałbym już w tym momencie narzucać nam terminów, ale sądzę, że raz na miesiąc na pewno się spotkamy. Może co dwa tygodnie.

Gdzie znajdę odcinki?
Na chwilę obecną pojawiać się będą zarówno na moim kanale jak i na kanale Bastion. Ta forma jest najbardziej przystępna moim zdaniem, ale nie wykluczam, że możliwe jest wrzucenie pliku audio na libsyn lub podbean w przyszłości.

Przed wami... pierwszy odcinek pilotażowy. Nie mamy nawet tytułu, ale chcieliśmy iść za ciosem i zrobić pierwszy odcinek póki mamy jeszcze entuzjazm i energię. Reszta przyjdzie z czasem.I tutaj dla was szansa bo potrzebujemy nazwy!

Wymyśl nazwę, a fanty się znajdą!

Szukamy czegoś co niekoniecznie powiąże nasze dwa blogi / portale ale na pewno będzie kojarzyć się z Warhammerem 40k. Jak wymyślisz coś fajnego i zdecydujemy się przyjąć taką nazwę, otrzymasz fanty ;) Nazwa musi być polsko języczna, lub pochodzić z terminologi 40tki.

Na odpowiedzi czekamy do piątku 31 lipca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...