poniedziałek, 11 czerwca 2018

Oldschoolowe Leśne Manewry 2018Witajcie,

Poniżej zebrałem wszystkie materiały, jakie nagrałem podczas tego turnieju, a były to w sumie cztery streamy z gier z pierwszego stołu oraz nagranie nagród. Poniżej trochę fotek z modelami graczy.

Ogólnie turniej udał się na prawdę nieźle. Mieliśmy kilka problemów, ale razem z uczestnikami udało nam się je rozwiązać i szybko ogarneliśmy temat. Po pierwszych trzech grach odbył się grill w lokalu, w którym graliśmy i z tego co słyszałem, wszyscy dobrze się bawili. Następnego dnia co prawda było kilku zgonów, ale na gry dotarli chyba wszyscy.

Cztery gry z pierwszych stołów były streamowane, na tyle na ile pozwalał sprzęt i siły. Z tego miejsca dzięki dla Karola Kępczyńskiego, który udzielał swoich komentarzy podczas trzeciej gry, oraz graczom, którzy nie stawiali oporów i chętnie podeszli do tematu.

Już widzę co muszę zmienić i co przygotować na następny raz i będzie lepiej, więc na następnym turnieju, obraz powinien pokazywać więcej niż teraz. Ale to następnym razem ;)

Dziękuję, w imieniu swoim, jak i klubu Marauder, za liczne przybycie oraz za stworzenie super atmosfery. Lokalowi Klubopiwiarnia, dziękujemy za udostępnienie miejsca oraz za obsługę.

Wyniki turnieju w ostatnim filmiku na samym dole.Streamy z gier
(czwarta gra jest w dwóch częściach)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...