wtorek, 13 sierpnia 2019

Kolejny pracowity weekend

W ten weekend spędzałem czas z rodziną, ale mimo wszystko udało mi się wieczorami trochę popchnąć prace do przodu. Wiedziony trochę przykładem Shvagra, chyba zacznę dokumentować swoje prace w jednym miejscu. Ciężko potem się szuka zdjęć. A tak... proszę.

W sobotę udało mi się skończyć malować drugi zestaw Azyrite Townscape, który maluję dla klubu Stagraf do gry Warcry. Nie celuję w nic więcej niż porządną jakość tabletop, ale też nie robię na odwal się ;)


Dodatkowo, mając w planach testowanie różnego rodzaju technik weatheringu, postanowiłem odkurzyć stary projekt Gaslands i ogarnąć moje resoraki. Godzina i troszkę szperania po bitsboxach Astra Militarum i Orków i mamy o to taki efekt. Materiał wkrótce pojawi się na kanale, prawdopodobnie w formie streamu. Ale to jeszcze zobaczymy.No i na koniec, już poniedziałkowe dzieło, czyli Squig Hoppers do mojej bandy do Warcry. Aby zbudować tę bandę wykorzystuję prawie wszystkie modele z ekipy z gry Warhammer Underworlds Nightvault. W grę już nie gram, a że modeli nie muszę zmieniać ani konwertować to dorabiam do nich 4 squig hoppery i mam 1500 punktów do zabawy (gra się na 1000, więc pozostają opcje).

Złożone modele squig hopperów:


Wszystkie modele jakie mam na ten moment do tej bandy:


Ekipa na 995 punktów:


Malowanie wkrótce na streamie jakimś na pewno.

Dodatkowo uwaga!
Gloomspite Gits składa się z boxa Zarbag's Gits oraz z połowy boxa Squig Hoppers. Ponieważ wypraski w Hopperach są podwójne to można bardzo łatwo podzielić się z kolegą lub odsprzedać na Polskim Mini Targowisku.

Przy okazji wykorzystuje kiepskiej jakości koszulki od moich Ironjawz z Warhammer Underworlds Shadespire (pierwszy sezon Warhammer Underworlds) i dla obu band. Zielone dla goblinów, żółte dla orkasów. Cztery przeźroczyste karty akurat nadają się na te karty na wielokrotne modele.

I to tyle na dzisiaj. Trzymajcie się ciepło!
Do następnego streamu lub wpisu!

1 komentarz:

  1. Najbardziej fajowo wyglądają resoraki! Czym zmyłeś pierwotną farbę?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...