wtorek, 13 maja 2014

Bad Moonz Battlewagon

Witajcie!

Chciałem wam zaprezentować (prawie) skończony Battlewagon orkowy. Tym razem, nie jest to Battlewagon dla Speed Freaks, a Bad Moonz. Jako, że staram się zrobić sobie armię w armii, to znaczy mieć, że tak powiem, kontyngenty różnych klanów, to potrzebuję wagonów w różnych kolorach, aby było wiadomo, kto gdzie jedzie.

I tak oto powstał ten potworek...

Welcome!

I wanted to show you an (almost) finished Battlewagon for my Orks. This time it's not for my Speed Freaks, but for Bad Moonz. As I am planning to have an army within an army, sort of a deployment of different clans here and there, I needed a Battlewagon in a different colour. This will also allow me to spot which Warboss is where.

And this is how this little monster got painted...


photo Bad Moonz Battlewagon Orks Warhammer 40k Games Workshop

photo Bad Moonz Battlewagon Orks Warhammer 40k Games Workshop

photo Bad Moonz Battlewagon Orks Warhammer 40k Games Workshop

photo Bad Moonz Battlewagon Orks Warhammer 40k Games Workshop

photo Bad Moonz Battlewagon Orks Warhammer 40k Games Workshop

No i teraz czekam na jakieś opinie, jak wam się podoba i tak dalej. Jakby ktoś się zastanawiał, skąd czerwone paski, to już mówię:
a) WYSIWYG na turnieje - Red Paint Job
b) Red wunz go fasta!

So I would like to hear from you how do you like it, what's your opinion. If you are wondering why the red stripes, I hereby explain:
a) WYSIWYG for tourney play - Red Paint Job
b) Red wunz go fasta!

4 komentarze:

  1. fajny i niefajny :P
    od głównej płyty w górę mi się podoba- totalnie orkowy, dobrze i z głową pomalowany choć wnętrze za mało poobijane i za mało kolorowe (pamiętaj że na stole to głównie je będziesz oglądał a nie boki pojazdu :P ).
    natomiast układ jezdny jest hmm... WiPem? to że gąsienice NIGDY nie są metalowego koloru, koła gąsienic są idealnie błyszczące no i że masz metalowe opony sugeruje właśnie taki stan podwozia :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ej, gdzie widzisz metalowe opony? :)

      Fakt, będzie jeszcze błoto narzucone na cały układ jezdny, ale to wkrótce, bo chcę na 3ch naraz pojazdach zrobić.

      Odnośnie wnętrza, pewnie coś tam domaluję, ale na pewno nie dużo.

      Usuń
  2. 1) przednie 4 koła jezdne na metalowo pomalowane opony mają przykręcone metalowe płyty

    2) dobrze kombinujesz bo mi weathering za każdym razem inaczej wychodzi, dlatego robiłem dwie bazylo-grywo-wiwerny na raz :P ale pamiętaj że jeśli błotko na kołach to też trochę błotka z tyłu paki, najlepiej jeszcze odbitki butów w nim.

    3) domaluj, ale nie "nie dużo" tylko "dużo", bo teraz to takie trochę bez sensu jest. obita, przyrdzewiała zaniedbana karoseria jeżdżącego pojazdu kontrastuje z czyściutkim lśniącym wnętrzem w które non-stop obijają podkute buciory orków i obsrywają ze strachu groty :/

    OdpowiedzUsuń
  3. Looks pretty slick, but i don't think the red fits for bad moons.
    That's why all my Battle Wagons have there underneath painted red by there enemies blood (Which by fluff, works as well as paint.)

    From an avid Bad Moon player to the other WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGH!!!!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...