piątek, 9 września 2016

30 day Hobby Challenge #9 / 30 dniowe Wyzwanie Figurkowe #9


Biggest model you have ever painted or commanded in a game?I will not elaborate here too much. I have had two large models in my life, the two super-heavy for my army of Orcs. The first and the one which I  want to mention in this article is Skullhamma , the second is a Stompa, but this is not yet finished and is sitting sad on the shelf.

So almost ten years ago I built a this moving fortress. I bought a tank from Tamyia, Challenger MKII, and created this monster out of the things that I had on hand .

As you can see, painting is not great and this is one of my first big conversions, but as I never showed it on the blog and in honestly I am amazed that I still had some pics, here it is...

SKULLHAMMA !

PS I think it's high time to make this model again with new conversion and painting skills, what do you think about it?
Największy model jaki pomalowałeś lub którym dowodziłeś?

Nie będę się tutaj rozpisywał. Mam, miałem dwa duże modele w swoim życiu, dwa super heavy dla mojej armii Orków. Pierwszym i tym który chce wspomnieć w tym artykule jest Skullhamma, drugim jest Stompa, ale ta jeszcze nie jest skończona i stoi smutna na półce.

A więc lat temu dziesięć już prawie zbudowałem sobie tę jeżdżącą fortecę. Kupiłem czołg Tamyia Challenger MKII i z niego stworzyłem monstrum z rzeczy, które miałem pod ręką.

Jak widać malowanie nie jest świetne i jest to jedna z pierwszych moich dużych konwersji, ale jako, że nie pokazywałem jej nigdy na blogu i w sumie jestem zdziwiony, że jeszcze miałem gdzieś fotki, pokazuję oto tu...

SKULLHAMMA!

PS Czas najwyższy zrobić ten model jeszcze raz z nowym umiejętnościami składania i malowania, cow wy na to?

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. A dzięki... lata świetlne temu :D Teraz bym to inaczej zrobił. Sponsony zrobione z dwóch płytek do tej tablicy kampanijnej. Jakbyś nie zauważył ;)

   Usuń
 2. Fajny model. A nową wersję też chętnie zobaczę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tylko ogarnę jakiś czołg w dobrej skali to na pewno się coś pojawi. Poszukiwania na Allegro już trwają.

   Usuń
 3. Ciekawe ustrosjstwo :) Konwersja mega! A właściwie scratch hehe, no ale jak to u orków, jak myślą, że działa to działa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Spory. Dziwne kolory dobrałeś jak dla mnie, ale jest fajny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super konwersja i dla Orków jak znalazł =) Na pewno chciałbym też zobaczyć wersję 2.0 =)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...